Štěňátka plánujeme na jaro 2023 

 

 

 

Informace pro zájemce o štěně

 Všechna štěňata z naší chovatelské stanice jsou s průkazem původu, který je zaregistrovaný u FCI - Federation Cynologique Internationale.
Štěňata jsou k odběru od ukončeného 8. týdne věku, jsou pravidelně odčervená, očkovaná a jsou čipovaná. Krmena kvalitní stravou.  
Při odběru je štěně předáno novému majiteli s kupní smlouvou, mezinárodním očkovacím průkazem, informacemi o jeho krmení a péči (manuál štěněte). Na cestu do nového domova dostávají balíček krmení na první dny v novém domově, hračku a obojek s vodítkem.  
Pokud je již vystaven průkaz původu, dostávají ho majitelé při odběru. Pokud ještě průkaz původu na ČMKU (Českomoravská kynologická unie) vystaven není, zasíláme majitelům doporučeně v co nejbližší době po obdržení z ČMKU.

 Naše štěňata jsou odchována v rodině s maximální možnou péčí. Snažíme se štěňata zvykat na různé situace, zvuky a prostředí. Pokud počasí dovolí, mají štěňata k dispozici velký travnatý výběh na zahradě.

Pokud jste se nás rozhodli kontaktovat, napište prosím něco bližšího o sobě, Vaše zkušenosti se šarpeji či jinými plemeny.
Uvítáme osobní návštěvu chov. stanice. Můžete se sami přesvědčit, kde štěňata vyrůstají.

Od ukončeného čtvrtého týdne věku štěňat povolujeme návštěvy jak nových zájemců o štěňátko, tak přátel, aby měla štěňátka co nejvíce rozmanitých kontaktů s lidmi, malými dětmi i jinými zvířaty.

Od Vás, jako od zájemce o štěně požadujeme, že jste si koupi štěněte této rasy důkladně promysleli a máte alespoň základní vědomosti o plemeni – jaká je jeho povaha a specifika, co vyžaduje. Pokud se s plemenem teprve seznamujete, rádi Vám pomůžeme.
Uvítáme alespoň jednu osobní návštěvu před odběrem, abych já mohla poznat Vás a stejně tak Vy nás, naše psy a prostředí, kde štěňata vyrůstají. Očekáváme, že štěněti nabídnete kvalitní domov, kontakt s lidmi i psy a především dostatek času. Budeme velmi rádi, budete-li s námi udržovat kontakt a informovat nás o vývoji štěněte.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo rezervace štěňátka nás neváhejte kontaktovat.

 

VRH D

matka: Agnes E-Naj Puzzle
otec: Cherry Pei Atlantis

8. 2. 2021 narozeno 5 štěňat: DOBBY, DRACO, DELICIA, DOROTHY, DORRIS 

 

 

VRH C

matka: Amallia Baleo Magic
otec: Golding Crysstle Quasar

25. 1. 2013 narozena 4 štěňata: CATTIE, CASPIAN, CAYLIN, CAMELLIA 
 

 

VRH B

matka: Baffy Gampi pei
otec: Bellshou Marcipan

16. 2. 2010 narozena fena  BELLIS

 

 

VRH A

matka: Baffy Gampi Pei
otec: Nantoun I´M Walnut 

7. 3. 2008 narozeno 5 štěnat : A-KIM, AMALLIA, ANGIE, AISCHA, ALLIE